Moti me reshje shiu pushton Fierin

Moti me reshje shiu pushton Fierin

2141
SHPËRNDAJE

Reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë këtë të diel një pjesë të mirë të Shqipëriës. Ashtu siç ishte parashikuar, moti me reshje ka pushtuar edhe qytetin dhe rrethinat e Fierit.Reshjet e shiut kane zgjatur per gati 1 ore duke prishur planet per te kaluar kete te djele ne bregdete. Nuk ka pasur probleme nga reshjet e shiut edhe pse nga sinoptikanet nje dite me pare u parashikua stuhi dhe reshje te shumta

S'KA KOMENTE