Mori selinë e PD/ Berisha nuk do e quajë më Lulzim Brava

Mori selinë e PD/ Berisha nuk do e quajë më Lulzim Brava

61
SHPËRNDAJE

Berisha: Kur ka qenë hera e fundit që ke folur me Bashën? Berisha: Basha dha dorëheqjen mori përsipër të gjithë pasojat e kursit që zgjodhi. Në fakt dorëheqja e tij nuk lidhet vetëm me 9 shtatorin, tani do i them deputeti Basha. Quhet pajtim kjo? Ai është deputet i PD-së. Po të ishte me Enkelejdin dhe Gazin, do i jepja dorën. Unë do komunikoj me të gjithë. Kam shumë kohë që s’kam folur me të.

S'KA KOMENTE