Mjeti del nga rruga,një person i zhdukur. Në makinë dhe gazetari i...

Mjeti del nga rruga,një person i zhdukur. Në makinë dhe gazetari i njohur

628
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Pukë. Një utomjet ka dalë nga rruga në Munellë të Gjegjanit, teksa një person rezulton i zhdukur.
Në makinë ka qenë edhe gazetari Alfred Lela, i cili mësohet të jetë në gjendje të mirë shëndetësore.

Gazetari Lela ka qenë në makinë me dy alpinistë.

S'KA KOMENTE