Meta sulmon Ramën e quan person me probleme të mëdha shëndetësore

Meta sulmon Ramën e quan person me probleme të mëdha shëndetësore

127
SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, ndërsa ka pohuar se ky i fundit ka probleme të mëdha shëndetësore. 

“Ç’mund të presim ne nga një njeri që thotë shqiptareve; “këtu më keni deri më 2030”?! Nëse e duroni deri në 25 prill, durojeni, s’ka problem. Por një njeri thotë gjera të tilla, ka probleme të mëdha ka nevoje dhe për kontrolle shëndetësore serioze. Gëzohem që ka propozuar dhe ekspertë nga shëndetësia si kandidatë, ata tregojnë kujdes ndaj gjendjes së tij shëndetësore”, tha Meta.

S'KA KOMENTE