Merr flakë një apartament , zjarrfikesja ne vendngjarje

Merr flakë një apartament , zjarrfikesja ne vendngjarje

413
SHPËRNDAJE

Merr flakë një apartament në katin e 6 të një pallati të ri në bulevardin Vlorë-Skelë. Arsyeja mendohet të jetë një shkëndijë elektrike e cila të ketë shkaktuar flakët Nuk ka persona të lënduar. Zjarrfiksja dhe policia e Vlorës në vendngjarje kanë punuar për shuarjen e flakëve.

S'KA KOMENTE