Merr flak ne ecje nje makine ne Fier

Merr flak ne ecje nje makine ne Fier

2663
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:30, në lagjen “1 Maj”, në ecje e sipër ka marrë flakë mjeti tip “Honday”, në pronësi të shtetasit M. A., ku është djegur pjesa e përparme e tij.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në motorr.

Në vendngjarje shkuan menjëherë shërbimi zjarrfikës dhe ato policore, të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE