Mediat publikojne pamjet e para nga operacioni i kerkim shpetimit nga fundosja...

Mediat publikojne pamjet e para nga operacioni i kerkim shpetimit nga fundosja e gomones me emigrante

47
SHPËRNDAJE

Mediat britanike kanë publikuar imazhet e para nga operacioni i kërkim-shpëtimit në fundosjen e gomones me emigrantë.

Më herët u raportua se 43 emigrantë janë shpëtuar, ndërsa 3 kanë humbur jetën.

Mediat britanike kanë publikuar imazhet e para nga operacioni i kërkim-shpëtimit në fundosjen e gomonesme emigrantë.

Më herët u raportua se 43 emigrantë janë shpëtuar, ndërsa 3 kanë humbur jetën.Në operacionin e kërkim-shpëtimit u përfshinë edhe helikopterë dhe ekipe franceze dhe mjetet e tyre.

S'KA KOMENTE