Me thike me vete,arrestohet 21 vjecari ne Fier pas konfliktit me pronarin...

Me thike me vete,arrestohet 21 vjecari ne Fier pas konfliktit me pronarin e nje lokali

1965
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin K. B., 21 vjeç, banues në fshatin Topojë, Fier, pasi është konfliktuar me pronarin e një lokali në qytetin e Fierit dhe gjatë kontrollit fizik i është gjetur dhe sekuestruar një armë e ftohtë (thikë).
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE