Me droge ne makine , arrestohen dy te rinjte ne Fier

Me droge ne makine , arrestohen dy te rinjte ne Fier

4847
SHPËRNDAJE

Fier
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasit Xh. T., 29 vjeç dhe A. M., 39 vjeç, të dy banues në Fier, pasi gjatë kontrollit të automjetit tip “Benz”, me drejtues shtetasin Xh. T. dhe pasagjer shtetasin A. M., shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një sasi me lëndë narkotike cannabis sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE