Me banderolën “Boll na vodhet”, nis marshimi i qytetarëve drejt Kryeministrisë

Me banderolën “Boll na vodhet”, nis marshimi i qytetarëve drejt Kryeministrisë

19
SHPËRNDAJE

Nis marshimi i qytetarëve nga Sheshi Skwnderbej drejt Kryeministrisë. 

Aty do të mbahet edhe protesta madhështore që është paralajmëruar sot.

Qytetarët po marshojnë teksa mbajnë banderolën e madhe “Boll na vodhët”. 

Sot është dita e katërt që po protestohet në Tiranë kundër rritjes së çmimeve në vend, duke nisur nga nafta, produktet ushqimore dhe ato të shportës.

S'KA KOMENTE