Me 97 vota pro, Parlamenti voton ngritjen e Komisionit Hetimor për “shkarkimin”...

Me 97 vota pro, Parlamenti voton ngritjen e Komisionit Hetimor për “shkarkimin” e Metës

197
SHPËRNDAJE

Parlamenti ka votuar pro për ngritjen e Komisionit Hetimor për “shkarkimin” e presidentit Meta.

Ngritja e Komisionit u votua me 97 vota pro dhe 6 kundër.

S'KA KOMENTE