Mbyti të atin e moshuar, jepet vendimi për 58-vjeçarin në Divjakë

Mbyti të atin e moshuar, jepet vendimi për 58-vjeçarin në Divjakë

159
SHPËRNDAJE

Gjykata ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” për 58-vjeçarin Adrea Stasa. 

Ky i fundit akuzohet për vrasjen e babait të tij, 85-vjeçarit Mitër Stasa. Krimi ndodhi pak ditë më parë, ku djali e goditi disa herë me grushte të atin dhe më pas e mbyti.

S'KA KOMENTE