Mbytet ne det turistja serbe 60 vjecare

Mbytet ne det turistja serbe 60 vjecare

84
SHPËRNDAJE

Një turiste serbe 60 vjeçare ka ndërruar mëngjesin e ditës së sotme në plazhin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ndodhi në orën 09:15, në lagjen nr.13 të qytetit bregdetar.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ka dyshime se shtetasja serbe me inicialet D. S., 60 vjeçe është mbytur duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE