Mbytet 53-vjeçari në Palasë, dyshohet se pësoi infarkt

Mbytet 53-vjeçari në Palasë, dyshohet se pësoi infarkt

155
SHPËRNDAJE

Himarë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 08:00, shtetasit F. N., 53 vjeç, duke notuar në plazhin e Palasës, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

S'KA KOMENTE