Mberrin ne Sarande jahti i Emirit të Katarit

Mberrin ne Sarande jahti i Emirit të Katarit

134
SHPËRNDAJE

 

 

Jahti lukzos i Emirit të Katarit Hamad Bin Khalifa Al Thani ka mbërritur paraditen e sotme në portin e Sarandës.Fotot jane publikuar nga deputeti Alket Hyseni.
“Mbërrin në Portin e Sarandës yachti Katara, pronë e Emirit të Katarit. Sot Saranda mirëpret një mysafir të cmuar, babain e Emirit të Katarit, (ish Emirin) Shkëlqesinë e Tij, Hamad Bin Khalifa Al Thani, i cili do të vizitojë rivierën shiptare, si dhe Durrësin gjatë qëndrimit në Shqipëri”, shkruan ai.

S'KA KOMENTE