Mberrin ne Gjykaten Fier 37 vjecari nga Mallakastra qe vrau babanë, sot...

Mberrin ne Gjykaten Fier 37 vjecari nga Mallakastra qe vrau babanë, sot masa e vleresimit

572
SHPËRNDAJE

Me pranga ne duar dhe nen masa te forta sigurie ka mberritur mengjesin e sotem ne Gjykaten Fier 37 vjecari Mariglen Muhametaj qe vrau dy dite me pare babane e tij 73 vjecarin Qemal Muhametaj ne Mallakaster . 37 vjecari do te perballet sot me togat e zeza nga do te merret masa e vleresimit qe parashikon ligji per “Vrasje per shkak te marredhenieve familjare”. Seanca gjyqesore ndaj 37 viecarit drejtohet nga Prokuror Andi Pogace dhe gjyqtar Sonila Hoxha . Me heret ne prani te policise dhe grupit hetimor 37 vjecar ka pranuar vrasjen duke rrefyer edhe te gjithe detajet e ngjarjes

S'KA KOMENTE