Maskat hyjne ne nje familje , prezantohen si policia dhe marrin 2...

Maskat hyjne ne nje familje , prezantohen si policia dhe marrin 2 milionë lekë

454
SHPËRNDAJE

Grabitet banesa e Alim Muhos ne fshatin Luzat bashkia Tepelene . Ne banese kane hyre tre persona te prezantuar si policia e shtetit dhe i kane vjedhur 2 milione leke te vjetra rreth ores 1 te mesanates. Muho jetonte me djalin dhe nusen e djalit por keta te fundit nuk gjendeshin dje ne banese. Policia po shoqeron disa persona banues ne kete fshat per zbardhjen e kesaj ngjarje.grabitesit kane hyre nga der

S'KA KOMENTE