Masakra në Fushë-Krujë, zbulohen identitetet e dy viktimave që u dogjën brenda...

Masakra në Fushë-Krujë, zbulohen identitetet e dy viktimave që u dogjën brenda makinës

256
SHPËRNDAJE

Zbulohen emrat e dyshuar të dy viktimave të tjera në masakrën e Fushë-Krujës. Pas Diklen Vatës, dyshohet se dy personat që u vranë dhe u dogjën brenda makinës janë shtetasit Brilant Martinaj dhe Besmir  Hoxha.

Martinaj është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në kërkim për vrasjen e efektivit të FNSH-ve Xhulio Prela si dhe ish-policit Xhelal Reçi në Laç.

S'KA KOMENTE