Makinë 100 mijë € në emër të babit biznesmen/ Pamjet e ...

Makinë 100 mijë € në emër të babit biznesmen/ Pamjet e “Audi” luksoz qe shuajti një familje në Vlorë

4429
SHPËRNDAJE

Eduart Gushi, 44 vjeç, Silvana Gushi, 33 vjeç, Anastasia Gushi, 14 vjeçe, dhe  Eva Gushi, 9 vjeçe ishin viktimat e një aksidenti të tmerrshëm mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Vlorë, ku mjeti audi që drejtohej nga i riu Igli Madani i përplasi fuqishëm nga pas, duke shuar një familje të tërë.

Siç shihet dhe nga fotot e mëposhtme, mjeti tip “Audi A8”, me targa AA 107 XX, ka qenë mjaft i fuqishëm, me një vlerë në treg që kap shifrën e afro 1oo mijë eurove. Burime bëjnë me dije se mjeti është në emër të babait të Igli Madanit, Bashkim Madani, i cili është biznesmen nmë fushën e tregtimit të mjeteve.

Bashkë me djalin e biznesmenit udhëtonin dhe Fabio Lamaj e Glori Selimi,  ndërsa të tre jashtë rrezikut për jetën. Mjeti është i pajisur me kamera të teknologjisë së fundit, ndërsa nuk dihet nëse serveri i tyre e ka ruajtur momentin e përplasjes fatale, ku mjeti që udhëtonte familja Gushi përfundoi tërësisht i shkatërrëuar.

Prindërit dhe dy vajzat e tyre, kishin planifikuar disa ditë pushimesh, që fatkeqësisht nuk do të mund të realizohen  kurrë, ndërsa ky aksident na tregoi dhe njëherë tjetër pafuqinë e shtetit për të vepruar, ndaj fëmijëve në timonë që vrasin.

S'KA KOMENTE