Makina perplaset me trafikndaresin ne rrugen e Kombit, plagosen rende dy gra

Makina perplaset me trafikndaresin ne rrugen e Kombit, plagosen rende dy gra

51
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Raportohet se dy shtëtase maqedonase janë plagosur. Njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital.

S'KA KOMENTE