Makina përplas për vdekje këmbësoren 35-vjeçare

Makina përplas për vdekje këmbësoren 35-vjeçare

679
SHPËRNDAJE

Informacion paraprak

Rreth orës 19:30, në rrugën dytësore Plepa-Golem, një automjet me drejtues shtetasin K. G., 24 vjeç, ka përplasur këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 35 vjeçe, e cila ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

VIJON…

S'KA KOMENTE