Makina perplas per vdekje 59 vjecarin nga Fieri ne by- passin Levan-Fier

Makina perplas per vdekje 59 vjecarin nga Fieri ne by- passin Levan-Fier

3896
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:40, në Bypass_in Levan-Fier, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Baltëzës”, shtetasi Gj. Z., 59 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” me targa AA478YC ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasin S. S., 59 vjeç, banues në Fier, i cili ka qënë duke lëvizur në këmbë.

U shoqërua drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE