Makina perplas per vdekje 52 vjecarin ne FIER

Makina perplas per vdekje 52 vjecarin ne FIER

3397
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE