Makina perplas kembesorin ne Fier dhe thyen shtyllen e semaforit

Makina perplas kembesorin ne Fier dhe thyen shtyllen e semaforit

2822
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne qender te Fierit. Nje makine ka aksidentur nje kalimtar dhe me pas ka goditur shtyllen e semaforit dhe eshte larguar nga vendngjarja nderkohe qe kalimtari eshte derguar ne spital pasi ka marre demtime nga gjymtyret. Policia eshte ne vendngjarje dhe po punon per identifikimin dhe kapjen e drejtuesit te automjetit qe shkaktoi aksidentin

S'KA KOMENTE