Makina perplas 62 vjecarin me biçikletë

Makina perplas 62 vjecarin me biçikletë

307
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë ku një makinë ka përplasur një biçikletë.

Bëhet fjalë për shtetasin K. G., 43 vjeç, duke drejtuar automjetin “Peugeot”, ka aksidentuar biçiklistin me iniciale B. V., 62 vjeç.

I moshuari është nisur drejt spitalit të Vlorës ku dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE