Makina përplas 10-vjeçarin, dërgohet në spital

Makina përplas 10-vjeçarin, dërgohet në spital

772
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme ne Vlorë.

Policia bën me dije se rreth orës 17:10,në aksin rrugor ” Rruga e Çipajve”,  shtetasi R.M.,21 vjeç, duke drejtuar automjetin e markës tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasin e mitur  D.M.,10 vjeç. Shtetasi u shoqërua për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Vlorë, dhe ndodhet  jashtë  rrezikut për jetën.

 Vlorë/Informacion paraprak

Me datë 04.12.2021,rreth orës 17:10,në aksin rrugor ” Rruga e Çipajve”,  shtetasi R.M.,21 vjeç, duke drejtuar automjetin e markës tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasin e mitur  D.M.,10 vjeç.

Shtetasi u shoqërua për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Vlorë, dhe ndodhet  jashtë  rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE