Makina kalon me të kuq dhe përplas çiftin dhe fëmijën e vogël

Makina kalon me të kuq dhe përplas çiftin dhe fëmijën e vogël

5147
SHPËRNDAJE

Një aksident është shënuar në Rrugën e Kavajës. 

Mesohet se makina ka përplasur një çift edhe fëmijën e tyre. Fatmirësisht fëmija ka shpëtuar pa lëndime, ndërkohë, prindërit janë dërguar në Spital. Mësohet se gjendja e gruas është më e rënduar. 

Behet me dije gjithashtu se shoferi ka braktisur makinën dhe është arratisur nga vendi i ngjarjes.

S'KA KOMENTE