Makina humb kontrollin dhe permbyset ne Fier

Makina humb kontrollin dhe permbyset ne Fier

10471
SHPËRNDAJE

Nje automjet eshte permbysur ne lgj 1 Maji qe nje nga rruget me te qarkulluara ne Fier .

Automjeti eshte permbysur teksa ka shmangur nje grope dhe me pas drejtyesi ka humbur kontrollin e mjetit,mesohet te kete thene para punonjesve te policise drejtuesi i mjetiit.
Fatmiresisht nga ky aksident drejtuesi ka shpetuar pa asnje lendim nderkohe qe sipas kalimtareve eshte krijuar njezhurme e madhe dhe panik

S'KA KOMENTE