Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, ndërron jetë 30-vjeçari

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, ndërron jetë 30-vjeçari

957
SHPËRNDAJE

Një aksident është shënuar orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në Bulqizë.

Raportohet, se një 30-vjeçar, teksa po udhëtonte në aksin rural Ballejë-Krastë, ka humbur kontrollin e mjetit duke ndalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë: 

Bulqizë/informacion paraprak

Me datë 29.06.2021, në orët e para të mëngjesit shtetasi D. GJ., 30 vjeç, banues Krastë Martanesh, duke drejtuar automjetin tip ‘Mitsubish’ në aksin rural Ballejë-Krastë ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE