Makina e dëmtuar dhe një person i shtrirë përtokë, dalin pamjet nga...

Makina e dëmtuar dhe një person i shtrirë përtokë, dalin pamjet nga aksidenti ku u plagos lehtë Zelensky

437
SHPËRNDAJE

Pamjet që shihni tregojnë aksidentin ku u përfshi eskorta e presidentit Zelensky, ku makina e tij u përplas me një mjet civil.

Daily Mail ka publikuar videon, ku tregon pasojat e aksidentit automobilistik ku i plagosur mbeti dhe Zelensky.

Ngjarja ndodhi në Sheshin e Fitores së Kievit ku shihet një Volkswagen Beetle e dëmtuar rëndë, ndërsa një person që qëndron shtrirë përtokë në praninë e mjekëve dhe personelit ushtarak. Ndërkohë u tha se Zelensky mori lëndime të lehta, si dhe shoferi i tij.

Për më tepër shihni pamjet

.https://www.dailymail.co.uk/video/news/video-2774073/Video-Scene-car-crash-involving-President-Zelensky.html

S'KA KOMENTE