Makina del nga rruga dhe përmbyset, plagoset çifti 

Makina del nga rruga dhe përmbyset, plagoset çifti 

247
SHPËRNDAJE

Aksident automobilistik ne te dale te qytetit te Kelcyres. Nje automjet me targa greke ku udhetonte ne aksin nacional Kelcyrë-Tepelene, ka humbur kontrollin dhe eshte permbysur duke shkaktuar lendimin e lehte te drejtueses se mjetit dhe pasagjerit. Çifti po merrte udhen drejt kthimit ne Greqi ku nga te dhenat fillestare behet e ditur se drejtuesja e mjetit ka humbur kontrollin ne kthesen ne te dale te qytetit. Policia gjendet ne vendngjqrje per te hulumtuar pasojat e aksidentit. Te lenduarit jane jashte rrezikut per jeten.

S'KA KOMENTE