Makina bie në greminë në Llogara, plagosen dy persona,

Makina bie në greminë në Llogara, plagosen dy persona,

863
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në Qafën e Llogarasë.

Makina ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, duke përfunduar në greminë.Në mjet kanë qenë dy persona, të cilët fatmirësisht kanë shpëtuar. Ne vendngjarje policia dhe ndihma e shpejte.

S'KA KOMENTE