LSI heqin vete banderolat ne FIER

LSI heqin vete banderolat ne FIER

931
SHPËRNDAJE

Pas incidentit te ndodhur ne Fier midis LSI dhe policise bashkiake Fier per disa banderola te LSI te vendosura ne godinen e ish bankes se vjeter ka ardhur edhe zhvendosja e tyre. Nga Selia e LSI pas kesaj perplasje ,drejtues te LSI kane marre vendimin per heqjen e banderolave nga kjo godine qe ishte marre me qera. Me heret ne nje konference per shtyp ka qene Presidenti i Republikes Ilir Meta qe ka bere thirrje kandidates se LSI Qarkut Fier Kejdi MEHMETAJ qe mos te provokohej por te hiqnin bamderolat nese i prishnin pune PS

S'KA KOMENTE