Lirimi i protestuesit, reagon gjykata Fier

Lirimi i protestuesit, reagon gjykata Fier

164
SHPËRNDAJE

Pas kundershtimit te Policise se Shtetit per vendimin e gjykates Fier qe dha masen arrest shtepie per 56 vjecarin Pellumb Isufaj, ka reaguar gjykata Fier. Ne nje deklarate per mediat shpjegohet se nga provat filmike nuk provohet se autori qe ka goditur me gur ne koke efektivin e policise eshte personi i akuzuar dhe arrestuar Pellumb Isufaj.

Reagimi i Gjykates

S'KA KOMENTE