Lind femija i pare ne 2017 ne Fier

Lind femija i pare ne 2017 ne Fier

1249
SHPËRNDAJE

Lindja e pare ne Maternitetin Fier eshte shenuar ne  ora 02 e 35 minuta . Femija i pare ne rrethin Fier dhe MallakAster eshte  vajze. Nena qe ka sjelle ne jete vajzen eshte nga Greshica e Mallakastres ndersa femija ka lindur ne kushte normale.

S'KA KOMENTE