Superluksozi “Belmond Explorer”

Superluksozi “Belmond Explorer”

56
SHPËRNDAJE

Udhëtimin e tij të parë ai do e bëjë në vitin 2017, duke dërguar pasagjerët në nivelin më të lartë të Andeve. Ai do të jetë i mobiluar si një hotel luksoz, do të ketë karrige kokteji dhe një pjano afër barit. Treni ka disa kabina për akomodimin e pasagjerëve si edhe një suitë. Ai ka 34 dhoma gjumi dhe secila prej tyre ka banjon dhe dushin e vet. Një natë këtu kushton 323 paund për person ose 479 dollarë.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.