Si te fitosh 1000 dollare ne dite duke ngare makina te shtrenjta

Si te fitosh 1000 dollare ne dite duke ngare makina te shtrenjta

122
SHPËRNDAJE

Nirenstein është një student ne degen e inxhinierisë mekanike në Universitetin e Miçiganit dhe ka një hobi të pazakontë:

Kur ai nuk është duke studiuar për provimet, 21-vjeçari gjatë fundjavës, merr me qera makina me performance te larte dhe ve ne dukje anet e tyre te dobta.

Ai përdor shume kamera duke përfshirë dhe një GoPro e cila tregon gjithmone shprehjen e fytyres se tij kur makina nuk i perballon dot kthesat apo kur dicka nuk shkon sic duhet.

Ai regjistron levizjet e makines me shume kamera dhe me pas i poston videot në kanalin e tij në YouTube, “Automjetet Virgjëresha”, e cila ka fituar më shumë se 200.000 ndjekës duke gjeneruar miliona shikime Video vetëm në vitin e fundit.

Kjo eshte nje menyre e mire per te fituar para të mjaftueshme për të mundësuar Nirenstein qe të blerë nje makinë te ëndërruar, një Lamborghini Gallardo te verdhe.

Ai ne kete foton e meposhtme ka marre me qira një 2016 Mercedes-Benz S-Class, te cilin po e teston.p03r4zlj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.