Si mund te behemi pirate te vertete me “Tides Of Fortune”

Si mund te behemi pirate te vertete me “Tides Of Fortune”

65
SHPËRNDAJE

‘Pirates: Tides e Fortune’ është eshte loja me konkurruese qe luhet masivisht nga lojtaret ne kohe reale (MMORTS)

Kjo loje na con ne ujerat e shtate deteve te paeksploruar dhe ju zhyt ne bastisje, gjueti thesaresh dhe ne jeten e nje pirati te famshem.

Ju mund te silleni si kapiteni i vertete i ekuipazhit tuaj te pirateve, ne një ishull të shkretë e të panjohur në qendren e Perandorisë tuaj te Pirateve.

Po te tregoheni te guximshem ju mund te rekrutoni vetë ekuipazhin tuaj ta fuqizoni ate, të rrisni flotën dhe nese keni vendosur të lundroni për famë, lavdi dhe thesare te patreguara duhet te filloni te lozni kete loje.

http://plarium.com/en/strategy-games/pirates-tides-of-fortune/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.