Rihana qan në skenë

Rihana qan në skenë

67
SHPËRNDAJE

Rihanna është përlotur gjatë performancës që pati në një koncert të saj.

Këngëtarja 28 vjeçare, po performonte në stadiumin Aviva të Dublinit si pjesë e turit të saj “ANTI World Tour”, kur befasoi audiencën.

Ylli i muzikës, shpërtheu në lot kur po këndonte këngën “Love The Way You Lie”, duke bërë që fansat të shqetësoheshin dhe të pyesnin në rrjetet sociale se çfarë po ndodh me të.
Si duket, Rihanna edhe më tej vazhdon të ketë emocione përgjatë interpretimit të këngës së lartpërmendur, e cila thuhet që ka diçka të vërtetë nga jeta e saj në realitet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.