Fustane të gjatë dhe të lehtë për verën

Fustane të gjatë dhe të lehtë për verën

446
SHPËRNDAJE

Fustanet e gjata, ndër të preferuarit për periudhën verore, të ndihmojnë për të krijuar një pamje elegante.

Me lule ose njënjgyrësh, të zakonshëm e elegantë, mbrëmjet tuaja do të kenë një tjetër pamje me fustanin e duhur të gjatë deri te këmbët.

Mësoni të zgjidhni atë që bën për ju sipas disa këshillave.

Fustane të gjatë dhe me lule: Çfarë është më verore sesë një fustan i gjatë me lule? Zgjidheni me ngjyra të hapura dhe të ndezura.

Fustane të gjatë të bardhë, i vishni kur lëkura juaj të jetë nxirë nga rrezet e diellit, atëherë duket edhe më magjepsës.
Fustanet e gjatë një ngjyrësh, i blini disa dhe i merrni me vete me pushime, do të zënë pak vend dhe do të keni ‘look’ tuaj në një gjest të vetëm.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.