Profili gjerman i nje makine shpejtesie

Profili gjerman i nje makine shpejtesie

74
SHPËRNDAJE

McLaren 650s Coupe / Spider
Eshte nje makine hibride dhe prodhimi i saj ka përfunduar dhjetorin e shkuar.

Ka nje numer të kufizuar të makinave 675LT Coupe dhe Spider te cilat u shiten sa dolen nga fabrika.

Kështu që tani për tani, McLaren 650s Coupe dhe Spider eshte e vetmja makine e rendesishme (qe shitet) nga kjo marke.

Ajo ka nje motorr twin-turbo 3.8 litërsh V8 që prodhon 641 kuaj-fuqi, Coupe arrin shpejtesine nga zero në 60mph në 3 sekonda shpejtesia maksimale 207 km/ore.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.