Prapaskenat e “Game of Thrones” serise se 6- te

Prapaskenat e “Game of Thrones” serise se 6- te

62
SHPËRNDAJE

Jaime (Nikolaj Coster-Waldau) dhe Cersei Lannister (Lena Headey) jane protagonistet kryesore ne ‘Game of Thrones’ seria e 6-te.
Fundi i sezonit të parë të Game of Thrones, ishte në vitin 2011, por menjehere me pas erdhi përmes nje kerkese ne HBO vazhdimi i serise pasardhese.
Pjesa me e madhe e xhirimeve te Game of Thrones zhvillohet jo ne studio por ne natyre, aktoret te hipur mbi kuaj, lufte, gjak dhe shi, ne vende te rrezikshme dhe te lagështa. Jeta në Westeros mesjetare ka qenë e ndotur dhe e rrëmujshme.

Megjithe veshtiresite e xhirimit, perkushtimit te stafit, HBO thote se fitimet dhe shikuesit jane te garantuar.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.