Perseri Adele

Perseri Adele

58
SHPËRNDAJE

Pas suksesit të këngës “Hello”, këngëtarja britanike Adele rikthehet me një hit tjetër të titulluar “Send my love” të cilës i bashkëngjitet dhe një videoklip.

Ky projekt i ri pritet të ketë shumë sukses kjo pasi Adele na shfaqet disi ndryshe. E veshur më një fustan “floral” këngëtarja tregon format e saj trupore dhe shumë thjeshtë mund të dallojmë se ajo ka humbur një peshë të konsiderueshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.