Mos shkoni me pushime ne keto vende

Mos shkoni me pushime ne keto vende

77
SHPËRNDAJE

Pas sulmit të djeshëm në aeroportin Ataturk në Stamboll ku mbetën të vrarë 41 persona dhe 239 të tjerë të plagosur nga një sërë sulmesh terrorist, ekspertët kanë paralajmëruar turistët të mos vizitojnë Spanjën, Turqinë dhe Tunizinë gjatë stinës së verës, pasi mundësia e sulmeve terroriste në këto vende eshtë shumë e lartë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.