Moda e fluturimit “Friedrichshafen”

Moda e fluturimit “Friedrichshafen”

66
SHPËRNDAJE

606 kompani nga 35 vende, 33.000 vizitorë dhe 600 gazetarë nga e gjithë bota ishin në “AERO”, panairin më të madh tregtar për ata qe e kane kënaqësi fluturimin.

Në Friedrichshafen, në Liqenin Constance, ata pane risitë që variojnë nga sektore te ndryshem avionët e biznesit, helikopterë te tjera.

Gjithashtu u prezantuan sistemet e parashutave per mbrojtjen individuale te pasagjerëve, por jo të gjithë trupit te avionit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.