Lupita Nyong’o e propozuar nga Vogue per stilin e flokeve

Lupita Nyong’o e propozuar nga Vogue per stilin e flokeve

48
SHPËRNDAJE

E perbashketa e portretit te dy aktoreve eshte stili me te cilin kane krehur floket.

Kjo lloj krehjeje shumë e ftohtë e Nyong’o u pa ne “Met Gala”, dhe eshte pikerisht sic Vogue e ka sugjeruar.

Edhe pse e para qe e ka bere kete lloj stili te krehjes ka qene Nina Simone, revista e modës thote se Nina eshte perfekte.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.