Los Anxhelosi i nates

Los Anxhelosi i nates

62
SHPËRNDAJE

Shume njerëz te thjeshte zgjodhën të jetojnë në LA vetëm për shkak të jetes se natës dhe mundësite qe te jepen per te takuar njerezit e famshem te preferuar.

Per banoret e LA atmosfera eshte si ne fimat e Hollivudit- t dhe të gjithë duan të jene pjesë e spektaklit real.

LA ndricon naten me nje magjepsje te tille.Downtown_Los_Angeles-02

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.