Lorik Cana dhe Boikeni i vogël

Lorik Cana dhe Boikeni i vogël

138
SHPËRNDAJE

Pas Kampionatit Europian, kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana po shijon së bashku me bashkëshorten Monika dhe të voglin Boiken  pushimet. Loriku e ka lënë për pak kohë fushën e lojës për të nisur një sezon të ri, i cili për të nuk do të jetë i lehtë pas vendimit të pritshëm për t’u larguar nga Kombëtarja.

Atë e bir janë duke shijuar verën e parë së bashku dhe për babi Lorikun, nuk ka lumturi më të madhe.

Boiken djali i tij tani është gati 10 muajsh. Nuk është hera e parë që ai është i veshur njëlloj si i ati. Duket se ky eshte një prej atyre momenteve të lumtura të Canës, që me krenari tregon se qysh në hapat e parë, Boiken duhet të jetë si ai.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.