Kryeministri Rama ne bregdet me te birin  

Kryeministri Rama ne bregdet me te birin  

122
SHPËRNDAJE

Foton e ditës kryeministri Edi Rama e ka zgjedhur  duke luajtur ne breg te detit me djalin e tij të vogël Zaho.Në foton e publikuar nga kryeministri Rama në FB, shfaqet Zaho me kurriz dhe kreu i qeverisë duke u argëtuar me të.Prej disa ditësh kryeministri Rama po shijon bregdetin e jugut për të kaluar këto ditë të nxehta vere.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.