I Medici

I Medici

61
SHPËRNDAJE
Giovanni per shkak te kesaj arsyeje gjendet i vrare dhe djemte e tij Cosimo e Lorenzo duhet te perballen me shume armiq.
  • Regjia nga Sergio Mimica-Gezzan
  • Ne rolet kryesore Richard Madden, Dustin Hoffman, Stuart Martin, Guido Caprino, Miriam Leone, Alessandro Preziosi

 

 

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.